Pożyczka Gotówkowa

pożyczka gotówkowa

KREDYTY GOTÓWKOWE

 

     Są to najczęściej zaciągane zobowiązania finansowe. W przypadku tych kredytów bank nie zabezpiecza się na nieruchomości. Jedynym zabezpieczeniem jest nasze zobowiązanie do spłaty środków. Dla instytucji finansowych kredyty gotówkowe są zdecydowanie bardziej ryzykowne od kredytów hipotecznych. Stąd kredyty te są wyżej oprocentowane oraz mają krótsze okresy spłat od kredytów hipotecznych.

NA CO MOGĘ PRZEZNACZYĆ ŚRODKI Z KREDYTU GOTÓWKOWEGO:

1. Na dowolny cel: samochód, remont mieszkania,  wycieczkę, realizację marzeń

2. Na spłatę innych zobowiązań finansowych. Często jest to opłacalne szczególnie jeżeli posiadamy w portfelu drogie karty kredytowe albo starsze kredyty gotówkowe z bardzo wysokim oprocentowaniem.

JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ KREDYTU GOTÓWKOWEGO?

Przy kredycie gotówkowym często uważamy, że najlepsza oferta to ta z najniższym rzeczywistym oprocentowaniem, jednak często sytuacja nie jest tak prosta. Może się okazać, że bank, który proponuje najniższe koszty, jest dla nas po prostu niedostępny np. ze względu na formę zatrudnienia, wiek, brak zgody współmałżonka, zbyt dużą liczbę aktualnych zobowiązań i wiele, wiele innych powodów.

zdolność kredytowa Szczecinek

Dzięki mojemu doświadczeniu pomogę Ci wybrać te banki, które po ocenie indywidualnej sytuacji dają największe szanse na udzielenie Ci kredytu, a następnie wybierzemy te z najkorzystniejszą dla Ciebie ofertą.

Ekspert Szczecinek

Zadzwoń do mnie. Wiele rzeczy możemy ustalić przez telefon. Szczegóły omówimy zawsze na spotkaniu. Gwarantuję Tobie pełen profesjonalizm oraz dyskrecję

tel. 606 188 203 

Przewiń do góry