Niezależny Ekspert Finansowy

Witam serdecznie!

           Nazywam się Daria Piotrowska. Posiadam ekonomiczne wykształcenie oraz 15 letnie doświadczenie w największych instytucjach finansowych, dlatego świat usług finansowych nie ma przede mną żadnych tajemnic.


          Jak każdy z nas wie, rynek produktów i usług bankowych jest skomplikowany i pełen pułapek. Często trudno jest wybrać najkorzystniejszą ofertę na rynku idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. 

       Jako niezależny ekspert finansowy chętnie pomagam klientom uchronić się przed negatywnymi skutkami nieumiejętnie podjętych decyzji oraz spełnić marzenia o własnym domu, mieszkaniu lub bezpiecznej przyszłości.

          Zupełnie bezpłatnie pomagam swoim klientom w wyborze produktu finansowego dopasowanego do ich potrzeb w zakresie m.in. kredytów, programów oszczędnościowych, leasingu, ubezpieczeń oraz innych rozwiązań finansowych oferowanych przez instytucje finansowe. Moja pomoc to nie tylko wybór najkorzystniejszej oferty, ale również zbadanie zdolności kredytowej, pomoc w wypełnieniu wniosku i przygotowanie pełnej dokumentacji, kontakt z deweloperami, notariuszami i innymi uczestnikami całego procesu kredytowego.
    Pomagam znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla firm chcących poprawić swoją płynność finansową lub realizujących różnego rodzaju inwestycje.

         

            Jestem zawsze pod telefonem. Chętnie umówię się na spotkanie, aby porozmawiać o rozwiązaniach finansowych, wyjaśnić wątpliwości, czy też odpowiedzieć na nurtujące pytania.

Przewiń do góry